הפוסטים הנקראים של ישראל נגלית לעין
שיתוף
אחד במאי
אחד במאי
צעדת האחד במאי בתל אביב
שימוש פתוח הנך רשאי/ת להשתמש בפריט בכפוף למגבלות הבאות: לשתף – להעתיק ולהפיץ מחדש את הפריט בכל מדיום או פורמט. לערוך – לעדכן, לשנות ולהתבסס על החומר לכל מטרה, אפילו… קראו עוד תקנון האתר
באלבומו של אבי גודמן באתר "ישראל נגלית לעין" מככבות תמונות רבות משנת הלימודים 1952-53 ,שנת ההכשרה שעבר בישראל במכון למדריכי חוץ לארץ, מטעם הסוכנות היהודית. אבי, שנולד וגדל בניו יורק,… קראו עוד "זכר להקהל" -על טקס מרגש בימינו אנו, שמקורו בתקופת התנ"ך
צוות ישראל נגלית לעין משקיע מאמצים רבים בבירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטי האוספים ומספק את המידע על פי הנתונים העומדים לרשותו.
"על מדף בכיתה היתה מונחת הקופסה הכחולה, היא קופסת קק"ל", כך מספרת פרופ' רנה שפירא, כלת פרס ישראל לחקר החינוך, שאלבום הוריה, שרגא ודבורה נצר (בעבר נוסוביצקי), היה מראשוני האלבומים שתועדו במסגרת מיזם "העיר הנגלית לעין", במלאת 100 שנה לתל אביב.
באחת התמונות, משנת 1965 נראה אחיו הצעיר אבי בחצר הבית, מחופש לשוטר, ולידו שתיל של עץ אורן.
במהלך שלבי התיעוד התבקש יוסי על ידי המתעדת, רחל שור, לספר מעט אודות העץ, וכך נחשף סיפור משפחתי מרגש.
לאחר מילוי הטופס נפנה את פרטיכם למרכז התיעוד הקרוב לישוב מגורכם, בעזרתם תוכלו לתעד את האלבום המשפחתי שברשותכם!
התמונה הועלתה בהצלחה
תודה!
לאחר מילוי הטופס נפנה את פרטיכם למרכז התיעוד הקרוב לישוב מגורכם, בעזרתם תוכלו לתעד את האלבום המשפחתי שברשותכם!